DARSLIK VA OʻQUV-METODIK MAJMUALARINI YARATISH JARAYONLARIGA MUTAXASSISLAR SHARTNOMA ASOSIDA ISHGA QABUL QILINADI
23-fevral 2021-yil
Oʻzbekiston Respublikasi Prezidentining 2020-yil 6-noyabrdagi “Taʼlim-tarbiya tizimini yana-da takomillashtirishga oid qoʻshimcha chora-tadbirlar” toʻgʻrisidagi qarori bilan Xalq taʼlimi vazirligiga umumtaʼlim maktablari uchun darsliklar va oʻquv-metodik majmualarning yangi avlodini tayyorlashi boʻyicha vazifalar belgilandi.
Respublika taʼlim markazi mazkur darslik va oʻquv metodik majmualarni xato va kamchiliklarsiz, sifatli nashrga tayyorlash maqsadida
• muharrir,
• musahhih,
• tarjimon,
• rassom,
• dizayner,
• darslik sahifalovchi mutaxassislarni hamda
rus tili yoʻnalishida tahsil olgan ijtimoiy, aniq va tabiiy hamda amaliy fan mutaxassislarini fuqarolik-huquqiy shartnomalar asosida ishga taklif etadi.
Nomzodlar 2021-yilning 1-mart sanasiga qadar rtalimmarkazi@gmail.com elektron pochtasi orqali quyidagilarni yuborishlari soʻraladi:
Nomzod ish tajribasi hamda qaysi jarayonda qanday mutaxassislik boʻyicha ishlamoqchi ekani haqida maʼlumot;
Rezyume;
Pasport va diplom nusxalari.
Ish tajribasi: 3-6 yil
Manzil: Toshkent shahri Olmazor tumani Ziyo 6-A uy
Telefon: +(998)93 183 50 70
Tanlov asosida saralab olingan yuqori tajriba va malakaga ega mutaxassislar munosib ish haqi va qulay sharoit bilan ta'minlanadi.

The Resolution of the President of the Republic of Uzbekistan dated November 6, 2020 "Additional measures to further improve the education system" sets tasks for the Ministry of Public Education to prepare a new generation of textbooks and teaching materials for secondary schools.
The Republican Center for Education aims to prepare these textbooks and teaching materials for quality publication without errors and omissions
editor,
musahhih,
translator,
painter,
designer,
textbook pagination specialists as well
invites social, exact and natural, and applied science specialists who have studied Russian to work on the basis of civil law contracts.
Candidates are asked to send the following by March 1, 2021 to rtalimmarkazi@gmail.com:
Information about the candidate's work experience and in what process he / she wants to work;
Resume;
Copies of passport and diploma.
Work experience: 3-6 years
Address: Ziyo 6-A, Olmazor district, Tashkent city
Phone: + (998) 93 183 50 70
Highly experienced and qualified specialists selected on a competitive basis will be provided with decent salaries and favorable conditions.