BEELINE UZBEKISTAN O‘QITUVCHILAR UCHUN YANGI TARIF REJASINI ISHLAB CHIQDI
Beeline Uzbekistan muhim kasb egalari uchun yangi tariflar ishlab chiqdi. Ular orasida ta’lim va sog‘liqni saqlash xodimlari, huquqni muhofaza qilish organlari xodimlari bor.
“Biz qilayotgan ishlaringizni qadrlaymiz hamda fidokorona va mashaqqatli mehnatingiz uchun «RAHMAT» aytmoqchimiz! Minnatdorchilik va qo‘llab-quvvatlash ramzi sifatida biz yangi va foydali maxsus tarif rejalarini ishlab chiqdik”, — deyiladi kompaniya xabarida.
O‘qituvchilar uchun ishlab chiqilgan tarif rejasi – «Ustoz Start» va «Ustoz Profi» bo‘lib, bu tarif rejalari qo‘ng‘iroqlar uchun katta hajmdagi daqiqalarni va SMSlarni, yuqori tezlikda mobil Internetni, shuningdek, har qanday tanlov uchun telekanallarni va musiqani birlashtiradilar!
– Ushbu tarif rejalari noyobdir. Har bir olijanob kasbning vakili ularda o‘ziga xos narsalarni topadi. Abonentlar uchun bugungi kunda sifat bilan bir qatorda aloqa xizmatlarining narxi ham juda muhimdir. Shuning uchun biz muloqotda cheklashni istamaydiganlar va aloqa bilan Internet narxlarini kuzatishni istaganlar uchun ideal bo‘lgan yangi oylik tariflarni ishga tushirmoqdamiz. Ularda ortiqcha narsa yo‘q.
Aytgancha, yangi abonentlar uchun yana bir zo‘r yangilik – «Ustoz Profi», «Shifokor Profi», «Harbiy Profi», «Shifokor Start», «Ustoz Start», «Harbiy Start» tariflariga ulanish paytida siz “oltin raqam” tanlash xizmatidan foydalanib, nominal qiymati 210 500 so‘m bo‘lgan raqamni 50% chegirma bilan olishingiz mumkin bo‘ladi! – deydi Baxtiyar Mo‘minov, kompaniyaning korporativ sotuvlarni rivojlantirish bo‘yicha direktor.
Tariflarga ulanishda abonent faqat ushbu sohaga tegishli ekanligini tasdiqlovchi hujjatni (ish joyidan ma’lumotnoma, ish guvohnomasi, ushbu xodim uchun tashkilotning xati) taqdim etishi kerak.

Beeline Uzbekistan has developed new tariffs for key professionals. Among them are education and health workers, law enforcement officers.
We appreciate what you are doing and would like to say “THANK YOU” for your selfless and hard work! As a symbol of gratitude and support, we have developed new and useful special tariff plans, ”the company said.
Tariff plans for teachers are "Master Start" and "Teacher Profi", which combine large minutes of calls and SMS, high-speed mobile Internet, as well as TV channels and music for any choice!
- These tariff plans are unique. The representative of each noble profession finds in them something peculiar. In addition to quality, the cost of communication services is very important for subscribers today. That is why we are launching new monthly tariffs, which are ideal for those who do not want to limit communication and want to track Internet prices by contact. They have nothing superfluous.
By the way, another great news for new subscribers - when subscribing to "Teacher Pro", "Doctor Pro", "Military Pro", "Doctor Start", "Teacher Start", "Military Start" tariffs, you can use the "golden number" selection service. , you can get a number with a face value of 210,500 soums with a 50% discount! - says Bakhtiyar Muminov, director of corporate sales of the company.
When subscribing to the tariffs, the subscriber must provide only a document confirming that it belongs to this field (reference from the workplace, work certificate, a letter from the organization for this employee).