1-SINFGA QABUL UCHUN ONLAYN ROʻYXATDAN OʻTISH MUDDATI UZAYTIRILADI!
2021-2022 oʻquv yili uchun umumtaʼlim maktablariga 1-sinfga oʻquvchilarni onlayn qabul qilish tizimi – my.maktab.uz platformasi orqali roʻyxatdan oʻtish va ariza yuborish jarayoni 5-iyuldan 20-iyulga qadar uzaytirilganini maʼlum qilamiz.
Bunda, yuborilgan arizalar Moderator tekshiruvidan oʻtgandan soʻng parallel ravishda qabulning ikkinchi bosqichi boʻyicha maktabdagi Qabul komissiyasiga onlayn navbat asosida tashrif buyuradilar.
Bugungi kunga qadar arizasi maktabga yuborilganlar 6-iyuldan 31-iyulga qadar mikrohudud doirasidagi maktablar Qabul komissiyasiga onlayn navbat asosida tashrif buyurishlari mumkin.
Qoʻshimcha maʼlumotlarni @mymaktab_uz telegramm kanali yoki ☎️71 203-07-04 telefon raqami orqali olish mumkin.

We would like to inform you that the process of registration and submission of applications for the 2021-2022 academic year through the online admission system for 1st grade students in secondary schools - my.maktab.uz platform has been extended from July 5 to July 20.
In this case, the submitted applications will be visited by the school Admissions Committee on an online basis for the second stage of admission in parallel after passing the Moderator check.
To date, those whose applications have been submitted to the school can visit the Admissions Office of schools within the micro-district from July 6 to July 31 on an online basis.
Additional information is available on the telegram channel @mymaktab_uz or by phone ☎️71 203-07-04.