“Zamonamiz qahramonlari” loyihasining navbatdagi gʻolibi daryo.uz nashri muxbiri Xonzodabegim Aʼzamova Xalq taʼlimi vazirligi tomonidan noutbuk bilan taqdirlandi. Xonzodabegim trendga olib chiqqan Yakkasaroy tumani 89-maktabning 71 yoshli jismoniy tarbiya oʻqituvchisi Nurxon Moʻminova esa “Xalq taʼlimi aʼlochisi” koʻkrak nishoni bilan taqdirlandi.
30 yil davomida shu sohada faoliyat yuritgan Nurxon Moʻminovaning faoliyati koʻplab ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilarining eʼtiroflariga sazovor boʻldi.
Sizning ham atrofingizda ham ana shunday fidoiy ustozlar bor va siz ularni taniysiz. Ularning faoliyatini ijtimoiy tarmoqlarda trendga chiqaring hamda noutbuk sohibi boʻling (https://t.me/uzedu/11896).

THE NEXT WINNERS OF THE "HEROES OF OUR TIME" PROJECT HAVE BEEN DETERMINED
Another winner of the project "Heroes of our time" daryo.uz correspondent Khonzodabegim Azamova was awarded a laptop by the Ministry of Public Education. Nurkhon Muminova, a 71-year-old physical education teacher from school No. 89 in Yakkasaroy district, was awarded the “Excellence in Public Education” badge.
Nurkhon Muminova, who has been working in this field for 30 years, has been recognized by many social network users.
photo2021-04-0611-39-58.jpg
There are such dedicated teachers both around you and you know them. Make their activities a trend on social media and become a laptop owner.