Вазирлик марказий аппарати

Усманов Шухрат

Ижро этувчи аппарат бошлиғи

Шоумаров Ғайрат

Вазир маслаҳатчиси

Асроров Хуршид

Юридик бўлим бошлиғи

Тураев Искандар

Вазирнинг назорат-ҳуқуқий хизмати бошлиғи

Адилбеков Давронбек

Ички аудит ва молиявий назорат бошқармаси бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Агламов Туйгунжон

Халқаро алоқалар бўлими бошлиғи

Умаров Анвар

Жамоатчилик ва оммавий ахборот воситалари билан алоқалар бўлими бошлиғи

Муродов Эркин

Умумий ўрта таълим муассасалари фаолиятини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи

Акбар Тагаев

Маънавий-ахлоқий тарбия бошқармаси бошлиғи

Расулов Элдорбек

Стратегик таҳлил, прогрессив педагогик технологиялар ва таълим соҳасида янги ташаббусларни жорий этиш бошқармаси бошлиғи

Қодиров Сирожиддин

Таълим ва ишлаб чиқариш интеграцияси бошқармаси бошлиғи

Садуллаев Сарвар

Мактабларнинг истиқболли моделлари ва давлат-хусусий шерикчилик бошқармаси бошлиғи

Шодмонов Зухриддин

Ҳудудий бўлимлар фаолиятини ва маҳаллий бошқарув органлари билан ўзаро муносабатларни мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи

Кутлиев Сирожиддин

Халқ таълими муассасаларини қурилиш, таъмирлаш ва жиҳозлашни мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи

Рашид Талипов

Ўқувчи ва ёшлар ташкилотлари билан ишлаш бошқармаси бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Ахмедов Файзулла

Болаларни ижтимоий ҳимоялаш ва қўллаб-қувватлаш бошқармаси бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Карабаев Муроджон

Мактабдан ташқари таълим, спорт ва туризмни ташкил этиш бошқармаси бошлиғи

Азамова Мухайёхон

Донор ва грантлар билан ишлаш шўъбаси мудири

Илхом Сираджев

Молиявий таҳлил ва режалаштириш бошқармаси бошлиғи

Шокиров Джамшид

Молиялаштириш ва бухгалтерия ҳисоби бошқармаси бошлиғи

Вакант

Давлат харидлари бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Рустамов Элмурод

Инвестицияларни жалб қилиш ва уларни мониторинги бўлими бошлиғи

Даминов Ҳикматилла

Ўқув жараёнини методик жиҳатдан таъминлашни ривожлантириш бошқармаси бошлиғи

Ибрагимов Мирзохид

Таълим сифати мониторинги бошқармаси бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Гаффаров Азизжон

Кадрларни тайёрлаш, қайта тайёрлаш ва малакасини оширишни мувофиқлаштириш бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Хамутов Учқин

Дарсликлар ва ўқув-методик мажмуалар яратишни мувофиқлаштириш шўъбаси
  • 09:00 - 18:00

Вакант

Ахборот-коммуникация технологияларини жорий этишни мувофиқлашириш бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Ҳасанов Бахтиёр

Халқ таълими муассасалари мулкидан самарали фойдаланишни мувофиқлаштириш бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Хасанов Альберт

Ходимлар билан ишлаш бошқармаси бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Зафаржон Таджибаев

Ташкилий-назорат ва таҳлил бошқармаси бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Аберкулов Базарбой

Халқ таълими соҳасидаги ислоҳотларга кўмаклашиш жамғармаси фаолиятини ташкил этиш шўъбаси мудири
  • 09:00 - 18:00

Вакант

Фан олимпиадалари бўйича иқтидорли ўқувчилар билан ишлаш департаменти бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Алмарданов Қаҳрамон

Олимпиадаларни ташкил этиш бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Вакант

Назорат материалларини тайёрлаш бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Рахмонов Умид

Иқтидорли ёшлар билан ишлаш бўлими
  • 09:00 - 18:00

Кутлиев Фирдавс

Мониторинг бўлими бошлиғи
  • 09:00 - 18:00

Рахимбаева Хилола

Девонхона мудири